KOMUNIKAT 📢📣‼️

Pragniemy zdementować informację o „wpisowym” przy zapisywaniu się do naszych organizacji.

W związku z pojawiającymi się informacjami o rzekomej opłacie wpisowej dla osób, które chcą przystąpić do naszych organizacji i która ma wynosić od 50 do 200 zł – zaprzeczamy takim informacjom.

NSZZ „Solidarność” nie pobiera żadnej opłaty WPISOWEJ ‼️

Jedyną opłatą przynależności do Organizacji Międzyzakładowych NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji jest składka członkowska.
Zdajemy sobie sprawę, że niektóre osoby nie potrafią pogodzić się, że w Policji działa drugi NIEZALEŻNY Zawiązek Zawodowy, który zrzesza i reprezentuje wszystkich funkcjonariuszy i pracowników Policji.
Dlatego takie rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji jest dla nas dowodem, obaw i strachu w związku z dynamicznym rozwojem Solidarności w Policji. To dzięki nowej jakości jaką prezentujemy, takie próby dyskredytacji naszych organizacji utwierdzają nas w słuszności powołania do życia nowego związku dla funkcjonariuszy.

Szanowni przychylni nam związkowcy z innych organizacji 😉
Zajmijcie się swoimi organizacjami, my sobie świetnie dajemy radę bez waszej pomocy, nie mniej dziękujemy za promowanie. 😎

Gdzie można już do nas dołączyć🤝, organizacje zrzeszone:

NSZZ Solidarność Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Kujawsko -Pomorskie
Przewodniczący: Krzysztof Sadowski tel. 721 114 754

Łódzka Policja Solidarność
Przewodniczący: Sebastian Kowalski tel. 663 066 064

Małopolska Policja Solidarność
Przewodniczący: Jacek Łukasik tel. 690 063 770

Mazowiecka Policja Solidarność
Przewodniczący: Radosław Szymański tel. 601 997 219

Opolska Policja Solidarność
Przewodniczący: Krzysztof Potaczek tel. 530 677 680

Podkarpacka Policja Solidarność
Przewodniczący: Marcin Pawlus tel. 881 221 163

Policja Solidarność – Śląska Policja Solidarność
Przewodniczący: Mirosław Soboń tel. 605 278 822

Warmińsko-Mazurska Solidarność Policja
Przewodniczący: Rafał Bielecki tel. 534 816 594

Wielkopolska Policja Solidarność
Przewodniczący: Bartłomiej Gorzelańczyk tel. 694 486 049

NSZZ Solidarność Policji Region Pomorze Zachodnie
Przewodniczący: Aleksander Krzywniak tel. 604 390 151

Osoby z pozostałych województw, które chcą się zapisać i pomogłyby budować struktury w tych województwach prosimy o kontakt na Messengerze.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com